50a 30 Juli 1931 2. Voor de ambtenaren, omtrent wier rechtstoestand bij of ingevolge de wet regelen zijn vastgesteld, is het reglement slechts van toepassing, in zooverre bij of in- gevolge de wet die rechtstoestand niet geregeld is. 3. Op de ambtenaren der gemeentepolitie zijn, met uitzondering van de artikelen 13 en 15, de bepalingen van deze verordening van toepassing, met dien ver- stande, dat, telkens wanneer zulks ingevolge wettelijk voorschrift noodig is, worde gelezen in plaats van ,,Burgemeester en Wethouders" de(n) Burgemeester of (en) het overigens terzake bevoegd gezag, en de Burgemeester of (en) dat bevoegd gezag de bepalingen, die door hen moeten worden vastgesteld, hebben be- krachtigd. 4. Het gezag, dat benoemt, kan verklaren, dat op bepaalde groepen van personen, die ambtenaar zijn in den zin dezer verordening, met name te noemen be- palingen niet van toepassing zijn. Artikel 3. 1. Het hoofd van den dienst geeft aan de tot zijn tak van dienst behoorende ambtenaren ten minste een- maal per week gelegenheid mondeling mededeelingen te doen, welke zij in het belang van den dienst of in eigen belang noodig achten. 2. Na schriftelijke aanvrage, behelzende de mede- deeling van de onderwerpen, waarover bespreking wordt verlangd, ontvangt hij ook de afgevaardigden der vereenigingen van ambtenaren in dienst der ge- meente, voorzoover die onderwerpen zijn tak van dienst betreffen. Artikel 4. 1Den ambtenaar wordt eenmaal kosteloos in af-, schrift of afdruk een exemplaar verstrekt van schrifte- lijk vastgestelde regelingen, die hij bij de vervulling van zijn dienst heeft na te leven. 2. Hem wordt bovendien, zoo hij zulks verzoekt, eenmaal kosteloos in afschrift of afdruk een exemplaar

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 6