50a 30 Juli 1931 van de sub a bedoelde leeftijdsgrenzen of van het ge- neeskundig advies, bedoeld sub c. Het inwinnen van dit geneeskundig advies, kan achterwege worden ge- laten, indien aan de vaste aanstelling een tijdelijk dienst- verband onmiddellijk is voorafgegaan. 4. Het bepaalde onder lc, 2 en 3 is ook van toe- passing op het onderwijzend personeel bij het openbaar onderwijs. Artikel 11 Om tot ambtenaar in tijdelijken dienst te worden aan- gesteld moet men, onverminderd het in art. 9 bepaalde, voldoen aan het bepaalde onder c van het eerste lid van het voorgaand artikel vermeld en den leeftijd van 18 jaar hebben bereikt. In bijzondere gevallen kan van bedoeld geneeskundig onderzoek worden afgeweken. Artikel 12. 1Ieder, die tot ambtenaar wordt aangesteld, ont- vangt bij zijne indiensttreding kosteloos een bewijs van aanstelling, waarvan de vorm door Burgemeester en Wethouders wordt vastgesteld en waarin vermeld worden a. de betrekking, waarin hij wordt aangesteld, met aanwijzing van den tak van dienst waartoe hij zal behooren en met vermelding, of de aanstelhng is in vasten of tijdelijken dienst, alsmede in het laat- ste geval van den tijd of het werk, waarvoor hij wordt aangesteld; b. den datum, waarop de aanstelling ingaat; c. de bij de aanstelling toe te kennen wedde en de daaraan verbonden emolumenten, alsmede de salarisklasse, waarin de aangestelde eventueel geplaatst is; d. het bedrag, dat den ambtenaar tot pensioens- grondslag strekt. 2. Bij wijziging in de aanstelling of bevordering ont- vangt de betrokkene kosteloos eene nieuwe acte. Ver-

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 8