50a 30 Juli 1931 verstrekt van verordeningen, die van belang zijn voor zijne rechten en verplichtingen als ambtenaar. 3. Niet schriftelijk vastgestelde regelingen van den in het eerste lid bedoelden aard worden behoorlijk te zijner kennis gebracht. 4. Een ambtenaar kan zich echter nimmer op on- bekendheid met de bepalingen dezer verordening of de daaruit voortvloeiende regelingen beroepen, ook al heeft de uitreiking aan hem niet plaats gehad. Artikel 5. 1. Voor de bij de verschillende takken van dienst werkzame ambtenaren kunnen door het tot benoemen voegde gezag instructies worden vastgesteld, die, voor- zoover het dienstbelang zulks toelaat, voor alle takken van dienst zooveel mogelijk gelijkluidend zijn, en waar- in o.a. worden vermeld: a. de diensturen, voorzoover de regeling van den dienst dit toelaat; b. het aantal jaarlijksche verlofdagen; c. wie voor de toepassing dezer verordening als het hoofd van den tak van dienst te beschouwen is. 2. Vöôr het vaststellen der instructies stellen Burge- meester en Wethouders de betrokken ambtenaren in de gelegenheid hun oordeel daarover mede te deelen, tenzij de belangen van die ambtenaren door hun orga- nisatie in het georganiseerd overleg worden behartigd. HOOFDSTUK II. Georganiseerd overleg. Artikel 6. 1. Ten einde een geregeld overleg te doen plaatg vinden aangaande de vaststelling, aanvulling, wijzi- ging, intrekking en toepassing van de de ambtenaren betreffende algemeen verbindende voorschiften, is in- gesteld een commissie voor georganiseerd overleg.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 9