82 24 November 1931 het loopende jaar, met vermelding van den daium der goedkeuring van die begrooting door Oedeputeerde Staten. Wanneer die goedkeuring dan nog niet ver- kregen is, zendt de Gemeente de daaromtrent ver- langde opgave aan de Bank zoodra de goedkeuring zal zijn verkregen. 2e. een gewaarmerkt afschrift van de staten van schulden der Gemeente op 1 Januari te voren 3e. een van de gevraagde antwoorden en onder- teekening voorziene vragenlijst betreffende eenige finan- cieele gegevens over de Gemeente, over de laatste vijf jaren, voorafgaande aan het loopende jaar. Bij haar bovenbedoeld verzoek zendt de Bank aan de Gemeente de noodige formulieren voor die vragen- lijst. De Bank is steeds bevoegd het doen van betalin- gen op rekening van het geopende crediet te staken, ook a! is het genoemde maximum niet bereikt. Zij kan tevens het crediet opzeggen en de rekening op- maken, waarvan het saldo dan binnen drie maanden, gerekend van den dag van opzegging af, opeischbaar is. Bij gerechtelijke invordering van de rekening be- hoeft geen afschrift der rekening te worden beteekend of medegedeeld. Voor het geval te eeniger tijd, tengevolge van eeni- ge wetsbepaling, een of meer van de bepalingen dezer overeenkomst gewijzigd moeten worden, erkennen bei- de partijen die wijzigingen stilzwijgend als in deze overeenkomst opgenomen, zonder dat zulks de rechts- kracht dezer overeenkomst verzwakt Alle geschillen tusschen partijen zullen in eerste instantie berecht worden door de Arrondissements- Rechtbank te 's Giavenhage. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 24 November 1931. De SecMtaris, De Voorzitter, Artikel 7. Artikel 8. Artikel 9. Secnataris,

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 7