96 Aan den Raad, De Secretaris, N. Vos. 29 December 1931. SCHATTING TERREINEN VAN HET GRONDBEDRIJF. Volgens art. 16, 3e lid van de Verordening op het Grondbedrijf moet na elk tijdvak van vijf jaren de waarde van de in het grondbedrijf aanwezige gronden worden geschat, De laatste schatting heeft plaats gehad in 1927, zoodat in 1932 wederom tot schatting moet worden overgegaan. De taxatie moet geschieden naar den toestand op I Januari 1932. Het is daarom gewenscht dat zoo spoedig mogelijk na I Januari 1932 met schatting wordt aangevangen. De commissie van taxatie, welke telkens voor den tijd van vijf jaren wordt benoemd, is tot en met 31 December 193) als volgt samengesteld L. Evendijk, G. J. Smit Thz. en A. de Maaker. Naar onze meening is het evenwel niet juist dat in de Commissie telkens dezelfde heeren zitting hebben. In verband hiermede hebben wij de eer U voor benoe- ming tot ieden van meergenoemde commissie aan te bevelen 1. C. L. Kwak. 2. H. M. Fockens. 1. P. G. Smit. 2. G. J. Smit. Thz. 1. R. Jorritsma. 2. F. de Wilde. Tevens stellen wij U voor om evenals zulks in 1922 en 1927 is geschied, de vergoeding voor de te ver- richten werkzaamheden te bepalen op f 100-- per lid. Tenslolte geven wij U in overweging, door vast- steliing van bijgevoegd ontwerp besluit, eenige regelen te stellen, welke bij de schatting moeten worden in acht genomen. Heemstede, 16 December 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 11