14 31 Maart 1932 VERLEGGING TRAMBAAN DOOR „LEEUW EN HOOFT". Aan den Raad. Wij heb'oen de eer U mede te deelen, dat de Direc- tie der N.V. Noord- Zuid- Hollandsche -Tramweg- Maatschappij zich na gehouden besprekingen in beginsel bereid heeft verklaard, de verlegging te bevorderen van de trambaan op het traject Bronsteeweg-Middenlaan, volgens de route, die op een voor U ten Raadhuize neergelegde teekening staat aangegeven. Het gevolg hiervan zal zijn, dat de bewoonbaarheid van het park „Leeuw en Hooft". 'dat momenteel tame- lijk geïsoleerd ligt, in sterke mate bevorderd zal wor- den, omdat daardoor een betere verbinding van dit gedeelte der genreente met Haarlem tot stand zal ko- men. Bovendien zal daardoor het gedeelte van den Bronsteeweg, gelegen tusschen de Blauwe Brug en de Adriaan Pauwlaan, van het tramverkeer worden ontlast, hetgeen in verband met de gebogen lijn van dit weg- gedeelte, waarlangs bovendien nog een drukbezochte school is gelegen, zeer valt toe te juichen. De bestratingskosten aan deze verlegging verbonden, die door den dienst van Openbare Werken op f 6503.— werden geraamd, zullen voor rekening der geineente moeten komen. Hieronder vallen tevens de kosten, verbonden aan een andere indeeling van het Adriaan van Ostadeplein, terwijl daarin mede zijn begrepen de verbreeding van de trottoirs langs den Bronsteeweg, nabij de Overboschstraat. De adviseur voor het uitbreidingsplan dezer gemeen- te, de heer Ir. Jos. Cuypers kan zich met een en ander zeer wel vereenigen. Op grond van het vorenstaande noodigen wij U uit ons het benoodigde crediet, dat voor ongeveer de helft aan arbeidsloonen zal worden besteed, toe te staan. Een ontwerp-besluit wordt U daartoe ter vaststelling aangeboden. Heemstede, 15 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, v N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 15