23 31 Maart 1932 wedstrijden. De „R.C.H." neemt dan in haar dienst een terreinknecht, waarvoor de gemeente aan „R.C.H." f 1700.— per jaar terugbetaalt. Het als huur te ont- vangen bedrag zal echter na aftrek van genoemde f 1703.minimum f 2030.en maximum f6000. per jaar bedragen. Voorts zal nog aan de gemeente ten goede kornen 50 pCt. van het netto aan de „R.C.H." toekomende gedeelte van de opbrengst van de wedstrijden, die door den K.N.V.B. of andere erkende bonden worden aangewezen, te spelen op het goedgekeurde terrein in deze gemeente. De gemeente kan echter niet volstaan met een gelijk gemaakt terrein ter beschikking te stellen, doch moet gelegenheid bieden voor ontvangst van een groot aan- tal toeschouwers en spelers en voor berging van materialen. Derhalve moet worden overgegaan tot den bouw van tribunes, kleedkamer voor de spelers en andere inrichtingen. Hiervoor kan natuurlijk op ver- schillende manieren eene oplossing worden gevonden. Wij hebben gemeend deze zaak flink te moeten aanpakken, omdat wij van oordeel zijn, dat een af- doende inrichting aan het geheel van het sportpark zal ten goede komen en de aantrekkelijkheid zal ver- hoogen, teiwijl daardcor tevens een grooter bezoek mag worden verwacht. Volgens de plannen, welke voor U inet andere stukken ten Raadhuize ter inzage liggen, is het de bedoeling over te gaan tot den bouw van één over- dekte tribune met kleedkamers enz., 2 kleine zittribu- nes, 4 staantribunes, een consumptiehuis, cassage- bouwtjes en rijwielstalling en voorts tot overbrenging van twee op het thans bij „R.C.H." te Haarlem in gebruik zijnde terrein aanwezige zittribunes. Gelegen- heid wordt dan gegeven voor de ontvangst van onge- veer 12400 toeschouwers. Deze werken, met inbegrip van het maken van ver- harde voetpaden, draadafscheiding e.d.. zullen een uitgaaf vorderen van rond f 58.000.waaronder naar raming een bedrag van f 10.000.— voor arbeidsloon is opgenomen. Voorts is er een raming gemaakt naar aanleiding van gehouden besprekingen in de verschillende com- missiën om de hoofdtribune met ijzerconstructie uit te voeren, waardoor vanaf de zitplaatsen geen hinder van stijlen wordt ondervonden en het uitzicht wordt verbeterd. De kosten worden hierdoor ongeveer f 5000.hooger dan een geheel houten uitvoering.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 44