10 31 Maart 1932 le WIJZIGING JAARWEDDEREGELING AMBTENAREN. Aan den Raad. Het is U bekend, dat in klasse VII der jaarwedde- regeling voor de Ambtenaren opgenomen is de functie „gemeentebode, tevens concierge van het Raadhuis", salaris f2200.f 2500.Tot de aan deze functie verbonden werkzaamheden behoort het schoonhouden van het Raadhuis, waarvoorde bode-concierge zich voor zijne rekening door de noodige vrouwelijke hulp moet doen bijstaan. Belanghebbende heeft ons om bijzondere redenen verzocht van deze werkzaamheden ontheven te mogen worden. Aangezien hierdoor de werkzaamhe- den aan genoemde functie verbonden aanzienlijk ver- minderen en het schoonhouden in het vervolg op an- dere wijze ten laste van de gemeente zal moeten worden verricht, is eene verlaging van zijn salaris noodig. Wij meenen, dat het salaris met ingang van den datum der verandering bepaald kan worden op f 1700.— f 2000.—. AIs een gevolg hiervan zal de jaarwedderegeling moeten worden gewijzigd. Wij zouden deze gelegenheid willen benutten om klasse VIII aan te vullen in dezen geest, dat, wanneer bij Openbare Werken een opzich- ter zou moeten worden aangesteld, dit niet direct zou behoeven te geschieden in klasse XI, docli dat het mogelijk wordt een 2e opzichter aan te stellen in klasse VIII, waaraan een lagere wedde verbonden is. Verder is het ons wenschelijk gebleken artikel 7 te wijzigen. Het geval, dat bevordering tot een hoogeren rarig zou kunnen plaats hebben, aan welken hoogeren rarg een gelijk of lager aanvangssalaris verbonden is dan dit, dus dan het aanvangsalaris, voor den betrokkene reeds bedraagt, zooals dit in artikel 7, 2e lid 2e zin staat, kan zich met de thans geldende salarisklassen en salarisgrenzen niet voordoen, omdat een hoogere rang ook steeds een hooger aanvangssalaris heeft. Wij oordeelen het daarom beter dezen zin te laten ver- vallen. Daartegenover meenen wij dat het le lid van van dit artikel aanvulling behoeft, ten einde te voor- komen, dat bij bevordering een ambtenaar geldelijk in

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 6