29 28 April 1932 VERHUUR VAN WEILANDEN NABIJ DE GASFA- BRIEK EN DE MOLENWERFSLAAN, Aan den Raad. Tengevolge van de onlangs tot stand gekomen ruiling van gronden tusschen de gemeente en het Seminarie Hageveld, kunnen thans enkele perceelen weiland, gelegen ten Noorden van de gasfabriek en nabij de Molenwerfslaan in huur worden uitgegeven. De he'er J. van der Zijden, alhier, heeft ons verzccht in aanmerking te mogen komen voor de huur van het weiland, gelegen ten Noorden van de gasfabriek, ter oppervlakte van phn. 1 H.A. voor een pachtsom van f 103.per jaar. Dit bedrag wordt als huurprijs zeer aannemelijk geacht, terwijl de gemeente voorloopig ontslagen zou zijn van hare verplichting tot het maken van een afscheiding langs de Oost- en Noord-Oostgrens van dit weiiand, aangezien het daarnaast gelegen wei- land van het Seminarie eveneens in huur is bij Van der Zijden voornoemd. De dienst der Gemeente-Reiniging, die tengevolge van bovenbedoelde ruiling van gronden niet meer de beschikking heeft over de weilanden nabij het Heem- steedsch Kanaal, zou gaarne in huur willen ontvangen een gedeelte weiland nabij de Molenwerfslaan, aan- sluitende aan zijn terrein, ter oppervlakte van 1.39.75 H.A. voor een totaal bedrag van f 130.per jaar overeenkomende met een pachtsom van f 93.per H.A. In verband met de gesteldheid van deze weilanden kunnen wij ook tot deze onderhandsche ^verhuur advi- seeren. Het weiland, aansluitende aan het aan de Gemeente-Reini- ging te verhuren perceel, stellen wij U voor, publiek te verpachten tegen een pachtsom die bij inschrijving bedongen kan worden. In verband met het vorenstaande vragen wij U mach- tiging tot verhuur van genoemde perceelen weiland over te gaan, door vastste[ling van bijgevcegd ontwerp- besluit. Een kaart waarop deze weilanden zijn aange-

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 15