30 28 April 1932 te Haarlem, ten bedrage van f 10.000.voortsprui- tende uit bij die Bank door hem gedeponeerde gelden, teneinde daaruit te verhalen de volgens deze overeen- komst door de N. V. verschuldigde bedragen voor stratenaanleg en bijkomende kosten 8. wanneer de N. V. hare uit deze overeenkomst voortspruitende verplichtingen geheel of gedeeltelijk niet nakomt en de gemeente tot verhaal als onder 7 bedoeîd^ moet overgaan, worden de werkzaamheden onder 3 genoemd, stop gezet totdat de N. V. aan hare verplichtingen heeft voldaan en de door den Heer P. G. Smit, in privé in pand gegeven vordering weer is aangevuld tot f 10.000.— 9. de N. V. verbindt zich de kosten voortvloeiende uit de vergunning van Rijnland tot het dempen van sîooten voor hare rekening te nemen 10. de onroerende goederen zullen worden overge- dragen in den staat, waarin zij zich op den dag van overdracht zullen bevinden, voetstoots, met alle daar- aan verbonden heerschende en lijdende erfdienstbaar- heden, zichtbare en verborgen gebreken, verplichtingen tot onderhoud en alle andere rechten en verplichtingen aan den eigendom verbonden. 11. de N. V. waarborgt de Gemeente het rustig en vreedzaam bezit van het over te dragene en leve- ring vrij van hypotheek, met uitsluiting van meerdere vrijwaring. 12. de aanvaarding van het over te dragene kan geschieden op den dag van transport en alle lasten en belastingen van het over te dragene geheven of verschuldigd komen van dien datum af voor rekening van den nieuwen verkrijger. 13. deze voorloopige akte zal in geen geval eigen- domsovergang teweegbrengen en de overschrijving daarvan ten hypotheekkantore zal niet gelden als o- verdracht of levering. Heemstede, 23 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 21