31 28 April 1932 2. de overdracht bedoeld sub. 1 a en b zal geschie- den binnen een maand nadat op het sub lb bedoelde perceel grond geen bouwwerk meer aanwezig zal zijn. 3. Reinierse verplicht zich om binnen een maand na goedkeuring van het op deze aangelegenheid be- trekking hebbende raadsbesluit aan de gemeente te betalen een bedrag van f 600. 4. de Gemeente verbindt zich voor het onder 3 genoemde bedrag van f600.— tot het aanleggen van het onder la bedoelde perceel grond tot weg en wa- ter 5. de Gemeente verbindt zich met de werkzaam- heden onder 4 genoemd aan te vangen, nadat de o- verdracht onder 2 genoemd heeft plaats gehad 6. Reinierse verbindt zich de kosten van aanleg tot weg van het sub lb bedoelde perceel grond aan de Gemeente te zullen betalen voordat met eenige bebouwing op het aangrenzende oostelijke van dat gelegen terrein wordt aangevangen; 7. de Gemeente verplicht zich na ontvangst van de onder 6 bedoelde kosten onmiddellijk tot aanleg van het daar bedoeld gedeelte weg te zullen over- gaan 8. Reinierse verbindt zich, de onder 1, 2 en 6 op- genomen verplichtingen op te leggen aan zijn opvol- gers in den eigendom onder verplichting aan dezen tot het maken van gelijke bedingen met hunne op- volgers in den eigendom, alles onder verbeurte eener boete van f 3000.— ten behoeve der gemeente. Gelijke som is verschuldigd, wanneer Reinierse zijne in deze akte opgenomen verplichtingen niet nakomt; 9. de onroerende goederen zullen worden overge- dragen in den staat, waarin zij zich op den dag van overdracht zullen bevinden, voetstoots, met alle daar- aan verbonden heerschende en lijdende erfdienstbaar- heden, zichtbare en verborgen gebreken, verplichtingen tot onderhoud en alle andere rechten en verplichtingen aan den eigendom verbonden.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 26