sten ten bate en de uitgaven ten laste dier gemeente komen, met dien verstande, dat in de gemeenterekening slechts wordt verantwoord het geheele saido van de rekening van de baten en lasten. Artikel 3. Het bestuur der stichting wordt benoemd door Bur- gemeester en Wethouders van Heemstede en bestaat uit tenminste negen leden. De benoeming geschiedt voor den tijd van drie jaren, met dien verstande, dat een tusschentijds benoemde attieedt op het tijdstip, waarop degene, in wiens plaats hij is benoemd, zou zijn afgetreden. De leden kunnen ten allen tijde hun ontslag nemen zij geven daarvan kennis aan Burgemeester en Wet- houders. De leden, die in strijd handelen met de belangen der uemeente Heemstede kunnen door Burgemeester en Wethouders, met ingang van een door dat College te bepalen datum, worden ontslagen. Artikel 4. Dc Voorzitter, de Secretaris en de Penningmeester worden door Burgemeester en Wethouders uit de leden benoemd. De benoeming van den Secretaris en den Penning- meester heeft plaats na overleg met het Bestuur. Aan den Secretaris en den Penningmeester kan eene vergoeding worden toegekend, waarvan het bedrag do°r Burgemeester en Wethouders wordt vastgesteld. Artikel 5. Met de dagelijksche leiding der zaken is belast het dagelijksch bestuur, bestaande uit den Voorzitter, den Secretaris, den Penningmeester en een ander doôr het Bestuur aan te wijzen lid. Artikel 6. De bestuurders mogen middellijk noch onmiddellijk aeelnemen aan leveringen of aannemingen ten be- hoeve van de stichting. Artikel 7. De stichting kan alleen bij besluit van den gemeen-

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 18