teraad worden opgeheven. ln dat geval geschiedt de vereffening door het bestuur, tenzij de raad andere vereffenaren benoemt. Een eventueel batig slot wordt aan de gemeente uitgekeerd. Wijzigingen in de statuten kunnen alleen door den gemeenteraad worden aangebracht, onder goedkeuring van de Gedeputeerde Staten der provincie Noordhol- land. Artikel 8. De Penningmeester is belast met de tijdige invorde- ring van alle inkomsten en het doen van alle ontvang- sten van de stichting, waarvoor hij, voorzoover zij niet per postwissel of per postgiro geschieden, door hem onderteekende kwitanties afgeeft. Hij zorgt voorts voor een tijdige betaling van alle vorderingen ten laste der stichting. Met uitzondering van kleine uitgaven, waartoe ge- acht worden te behooren die voor porti, vrachten enz. doet hij geen betalingen dan tegen kwitantie en nadat de betrekkelijke rekeningen of andere bescheiden voor „gezien" zijn geteekend door den Voorzitter. De in het vorig lid van dit artikel bedoelde kleine uitgaven moeten, indien zij het bedrag van f 3. te boven gaan, zoo eenigszins mogelijk, eveneens door kwitanties gestaafd worden. Artikel 9. De Penningmeesterstorttegen kwitantie zijn kas in reke- ning-courant bij den ontvanger der gemeente Heemstede, tenzij hij een bedrag voor onmiddellijk te verrichten betalingen behoeft. In geen geval overtreft zijn kas met inbegrip van het saldo bij den postchéque- en girodienst het bedrag van f503. Van de gedane stortingen doet de Penningmeester maandelijks mededeeling aan Burgemeester en Wet- houders. Artikel 10. Tot tijdelijke voorziening der kasmiddelen kunnen op een schriftelijke aanvrage van den Penningmeester, voor „gezien" geteekend door den Voorzitter, bij den Ontvanger der gemeente gelden worden opgenomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 19