Artikel 11. Tusschen de gemeente en de stichting wordt voor wederzijdsche stortingen rente berekend naar daarvoor door Burgemeester en Wethouders vast te stellen regelen. Artikei 12. De boekhouding der stichting wordt gevoerd naar de methode van dubbel boekhcuden. Zij moet zoodanig zijn ingericht, dat daaruit steeds een volledig overzicht van de bezittingen, vorderingen en schulden en een gedetailleerd overzicht van de uitkomsten van de exploitatie der stichting kunnen worden saamgesteld. Burgemeester en Wethouders kunnen omtrent de mrichting der boekhouding nadcre voorschriften geven Aan Burgemeester en Wethcuders, de Gedeputeerde btaten der provincie Noordhclland, of aan door deze L-olleges aan te wijzen ambtenaren wordt op hun ver- langen te allen tijde inzage van de boeken en be- scheiden van de sticbting gegeven. De administratie der stichting staat onder voortdu- rende controle van Burgemeester en Wethouders en van de door Burgemeester en Wethouders aan te wii- zen ambtenaren. Artikel 13. Het opnemen van de boeken en de kas der stich- ing geschiedt ten minste eenmaal in elk kwartaai van het kalenderjaar, door Burgemeester en Wethouders of door hen aan te wijzen ambtenaren. Van eike opneming wordt een proces-verbaal in dubbel opgemaakt, waarvan een exemplaar door Bur- gemeester en Wethouders wordt toegezonden aan het bestuur der stichting. Artikel 14. Bij aftreden, beëindiging van de aanwijzing of over- lijden van den Penningmeester worden zijn boeken door Burgemeester en Wethouders, of door dezen aan w']zen ambtenaren gesloten, zijn kas opgenomen en die boeken en kas, totdat in den dienst wordt vooizien, door Burgemeester en Wethouders bewaard.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 20