mmm- Artikel 15. Burgemeester en Wethouders of door dezen aan te wijzen ambtenaren maken van het bij dit sluiten en opnemen bevondene proces-verbaal in dubbel op, waarvan door Burgemeester en Wethouders een exem- plaar wordt gezonden aan het bestuur der stichting. Artikel 16. De Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland kunnen te allen tijde opneming van de boeken en de kas der stichting van hunnentwege gelasten. Artikel 17. Het bestuur der stichting dient jaarlijks voor een door Burgemeester en Wethouders te bepalen datum een exploitatie-begrooting in viervoud voor het volgende kalenderjaar en voor 1 April een exploitatierekening in viervoud over het verstreken kalenderjaar bij Burge- meester en Wethouders ter goedkeuring in. De begrooting en de rekening worden ingericht over- eenkomstig door Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften. In die voorschriften zal in elk geval behooren te worden opgenomen de verplichting dat door de stich- ting aan de gemeente moetenworden vergoed renteen aflossing van de door de gemeente gedane kapitaals- uitgaven ten behoeve van den aankoop en de inrich- ting der in beheer gegeven eigendominen. Het bestuur der stichting is niet gerechtigd, zonder nadere voorafgaande goedkeuring van Burgemeester en Wethouders, uitgaven te doen, welke zouden gaan boven of in strijd zoaden zijn met de posten der door Burgemeester en Wethouders goedgekeurde begrooting. Goedkeuring der exploitatierekening strekt aan het bestuur en aan den Penningmeester der stichting tot ontlasting, behoudens later in rechten gebleken valsch- heid in bewijsstukken en andere onregelmatigheden. Tegelijk met de exploitatierekening legt het bestuur over aan Burgemeester en Wethouders een beredeneerd verslag betreffende de werkzaamheden der stichting in het afgeloopen kalenderjaar. Afschriften van de ingediende exploitatiebegrooting en rekening, alsmede van het verslag, worden door Burgemeester en Wethouders tegelijk met de gemeen-

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 21