39 26 Mei 1932 d. door de Vereeniging voornoemd wordt afstand gedaan van alle rechten van vaart, welke zij bezit, ten behoeve van de haar in eigendom toebehoorende gronden, gelegen aan den Glipperweg en Achterweg op de sloot, loopende vanaf de Van Merlenvaart in Noordelijke richting, kadastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie C nrs. 2088 (ged.) en 1946, terwijl zij er in toestemt, dat door de gemeente een dam met duiker wordt gelegd door deze sloot ter plaatse van den geprojecteerden toegangsweg van den Glipperweg naar de sportvelden e. de ruiling geschiedt met gesloten beurzen f. alle kosten, op de uit deze ruiling voortvloeiende overdracht vallende, alsmede die der te maken af- scheiding, komen voor gemeenschappelijke rekening; g. de ruiling zal eerst van kracht worden, nadat het gedeelte van den Achterweg, gelegen tusschen de Pastorie der Nederlandsch Hervormde Gemeente en den Glipperweg aan den openbaren dienst zal zijn onttrokken, hetgeen zal geschieden als de nieuwe verbindingswegen tusschen Glipperweg en Meerweg voor het publiek zullen zijn opengesteld; h. de akte van overdracht zal notarieel moeten zijn verleden binnen 3 maanden na dagteekening van het raadsbesluit tot onttrekking aan den pubtieken dienst van het onder g bedoelde gedeelte van den Achterweg. II. Te bekrachtigen de tusschen Burgemeester en Wethouders en den heer D. W. van Niekerk. notaris. te Haarlem, onder dagteekening van 22 April 1932 gesloten voorloopige overeenkomst inzake den afstand van vaarrechten op de sloot, genoemd onder I d van dit besluit; III. Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen van f 84.500.— voor den aanleg van een tweetal wegen, die de verbinding zullen vormen tus- schen den Meerweg en den Glipperweg, zooals deze

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 30