42 26 Mei 1932 OVEREENKOMST MET HAARLEM INZAKE UIT- VOERING VLEESCHKEURINGSWET Aan den Raad. In de raadsvergadering van 28 April j.l. werd aan- gehouden de beslissing op ons voorstel dd. 6 April 1932, no. 28, om niet over te gaan tot het opzeggen van de met de gemeente Haarlem gesloten overeen- komst betreffende de aansluiting van de gemeente Heemstede bij den Keuringsdienst van vee en vleesch der gemeente Haarlem. Deze aanhouding had plaats in verband met een op 28 April 1932 ingekomen adres van de Vereenigde slagers van" Heemstede. Door ons is daarna een bespreking gehouden met vertegenwoordigers van adressanten, bij welk onder- houd is gebleken, dat tegen voortzetting der overeen- komst geen bezwaren bestaan, doch dat op verlaging der keurioonen zeer veel prijs wordt gesteld. Daar ook wij verlaging der tarieven wenschelijk en mogelijk oordeelen, hebben wij aan het gemeente- bestuur van Haarlem medegedeeld, dat tegen verlenging van de overeenkomst rnet 5 jaar geen bedenkingen zouden bestaan, indien de verzekering kon worden gegeven dat de tarieven met ingang van het nieuwe contractjaar zouden worden verlaagd, terwijl, wanneer die verzekering niet werd gegeven, wij U zouden voorstellen het loopende contract met één jaar te verlengen. Het Gemeentebestuur van Haarlem heeft ons bericht bedoelde verzekering niet te kunnen geven en tevens medegedeeld, dat zijnerzijds tegen verlenging van het contract met één jaar geen bezwaren bestaan. Op grond hiervan geven wij U in overweging, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, bedoeld contract voor één jaar te verlengen. Heemstede, 24 Mei 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 39