51 28 Juli 1932 van den Raad wordt benoemd, treedt in elk geval af zoodra zijn raadslidmaatschap eindigt. Om de twee jaren treedt de helft der leden af vol- gens een door de Commissie vast te stellen rooster, welke aan Burgemeester en Wethouders wordt mede- gedeeld. De aftredenden zijn terstond herbenoembaar. In tusschentijdsche vacatures worde zoo spoedig mogelijk voorzien. Degene, die in een tusschentijdsche vacature wordt benoemd, treedt af op het tijdstip, waarop degene in wiens plaats hij is benoemd, moest aftreden. Artikel 15. De Commissie van toezicht vergadert zoo dikwijls de Voorzitter dit noodig oordeelt of dit door twee leden schriftelijk en met opgave van redenen aan den Voorzitter wordt verzocht. Ieder lid, alsmede de Voorzitter, brengt één stem uit. Besluiten worden genomen bij meerderheid van stem- men. Als Secretaris der commissie treedt op de agent der arbeidsbemiddeling. Hij heeft in de vergaderingen een raadgevende stem. Artikel 16. De oproeping tot het bijwonen van vergaderingen worden, spoedeischende gevallen uitgezonderd, ten minste 2X 24 uren te voren verzonden. Artikel 17. Aan de Commissie wordt, behalve het toezicht in artikel 13 bedoeld, opgedragen a. het toezicht bedoeld in artikel 19 van het Werk- loosheidsbesluit 1917 b. het dienen aan Burgemeester en Wethouders van advies, hetzij op verzoek, hetzij uit eigen bewe- ging over le maatregelen, welke kunnen leiden tot vermindermg der werkloosheid 2e. werken, welke voor uitvoering in werkverschat- fing in aanmerking komen;

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 23