49 28 Juli 1932 Wii ziin van meening dat een jaarlijksche uitgave van rond f 5400.— voor maatregelen, welke m zoo hooge mate in het belang der volksgezondheid zijn, alleszins gerechtvaardigd is. Ofschoon wij ons volko- men bewust zijn van de moeilijke tijdsomstandigheden zijn wij van oordeel dat de stichting van dit gebouw aeen uitstel kan leiden en adviseeren U mitsdien door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit ons een crediet te verleenen van f 50.000.—. Wii willen aan het bovenstaande toevoegen de me dedeeling dat één lid van ons College zich met deze aanvrage om beschikbaarstelling van een crediet met kan vereenigen. Dit lid wenscht de beslissing over deze aangelegenheid aan te houden tot een volledig over- zicht over den stand der gemeente-financien bekend iS De meerderheid van ons College meent evenwel dat tot de uitvoering van deze plannen zoo spoedig mogelijk moet worden overgegaan om te bevorderen dat een en ander tegen 1 April 1933 gereed za^n; op welk tijdstip een einde kan worden gemaakt aan de huurovereenkomst van het perceel aan de Havenstraa dat voor dit doel absoluut ongeschikt îs, terwijl dan tevens de zoowel voor de politie als voor de zuige- lingenzorg ontoelaatbare toestand in het bureau van pofitie een einde kan nemen. Dat op het oogenbhk goedkoop kan worden gebouwd, îs een bijkomstige omstandigheid, die wel niet overwegend, maar toch gaarne aanvaard wordt. Tenslotte deelen wij U mede, dat de schetsteekenmgen welke nog eenige wijziging zullen ondergaan, voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Heemstede, 20 Juli 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 9