69 27 October 1932. VERHUUR VAN TUINGROND AAN DE VRIJHEIDS- DREEF. Aan ben Raad. Zooals U bekend is, werd in beginsel aan J. Koomen, alhier, ontslag verleend van huur van eenige perceelen tuingrond, gelegen aan de Westzijde van de Vrijheids- dreef, die hem bij Uw besluit van 10 Juii 1930 nr. 47 waren verhuurd voor den termijn van 1 Januari 1930 tot 1 Januari 1935 en wel tot een oppervlakte van 835 R. R. voor een huurprijs van f 0.70 per R. R. per jaar en tot een oppervlakte van 210 R. R. voor een jaarlijkschen huurprijs van f 0.90 per R. R. Ook werd in beginsel goedgevonden aan de N. V. Büoembollen- kweekerij en -Handel v/h H. M. Ruysenaars Hzn. ont- siag fe verleenen voor den nog loopenden huurtijd van een tweetal perceelen tuingrond, die waren verhuurd voor een jaarlijkschen huurprijs van f 0.90 per R. R. tot 1 Januari 1935. In overleg met Uwe vergadering werd de nog ioo- pende hnur van de tuinen van Jac. Koomen onder be- paalde voorwaarden overgedaan aan een vijftal per- sonen, terwijl de huur van de tuinen bij de N. V. v/h H. M. Ruysenaars in huur zou worden overgenomen door degenen, die daarvoor bij openbare inschrijving in aanmerking zouden komen. Met de oorspronkelijke huurders is overeengekomen dat zij het verschil tusschen de door hen verschuldigde huur en de thans bedongen huursom aan de gemeente zullen restitueeren, zoodra de uitkomsten van hun be- drijf hen, naar het oordeel van verhuurders, hiertoe in in staat stellen. Wij verzoeken U, tot een en ander te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 19 October 1932. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1932 | | pagina 9