27 a 8 Juni 1933. BEBOUWINGSPLAN MEER EN BOSCHLAAN. Aan den Raad. In verband inet ons voorstel aan Uwe Vergadering om over te gaan tot verkoop van gronden aan weers- zijden van de Meer en Boschlaan aan den heer A. J. W. van Sambeek, deelen wij U mede, dat bij ons is in- gekomen een verzoek van kooper om wijziging van het bebouwingsplan van deze terreinen. Overeenkomstig het bestaande Uitbreidingsplan mo- gen aan deze laan blokken van 4 woningen aaneen worden gebouwd, terwijl de minimum ruimte achter de woningen 15 Meter dient te bedragen. Door den heer Van Sambeek is een bebouwingsplan overgelegd, waarop 3 blokken van 5 woningen en 3 blokken van 6 woningen zijn geprojecteerd, terwijl daarbij de minimum ruimte achter enkele woningen niet wordt bereikt. Wij zijn evenwel van oordeel, dat eene wijziging als wordt gevraagd, voor inwilliging vatbaar is, nu het geheele terrein in exploitatie wordt gebracht door een ingezetene, die voor de uitvoering gebruik zal maken van zooveel mogelijk Heeinsteedsche werk- krachtcn. Bovencien meenen wij dat tegen deze wijziging geen bezwaar bestaat, omdat aan het type der woonhuizen geen verandering wordt gebracht. De voorgeschreven breedte der woonhuizen van 6'» Meter blijft gehand- haafd, terwijl ook de voorgeschreven afstand van de zijdelingsche open ruimte niet zal veranderen. Teneinde het vriendeiijke en villa-achtige aspect van de laan niet alleen op peil te houden, doch zelfs aan- zienlijk te versterken, zullen de voortuinen, thans ge- projecteerd op 4 Meter, met een overgang tot 8 Meter worden opgevoerd. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich in beginsel met de verdere voorbereiding van deze wij- ziging vereenigen. Overeenkomstig de bepaling van het op deze ter- reinen betrekkelijk Uitbreidingsplan, kan eene wijziging als boven is aangegeven door ons worden toegestaan, nadat belanghebbenden in de gelegenheid zijn gesteld

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 7