40 27 Juli 1933. AANLEG GEDEELTE JOHAN WAGENAARLAAN. Aan den Raad. Door de Naamlooze Vennootschap "Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen "Heemstede,, gevestigd te Heemstede, is ons verzocht om van ge- meentewege over te gaan tot den aanleg van een ge- deelte van de aan de Oostzijde van de Heemsteedsche Dreef en ten Noorden van de Zandvaart geprojecteerde Johan Wagenaarlaan, alsmede van het daarbij aansiui- tend plantsoen. De kosten van aanleg van een en ander, op een voor U ten Raadhuize ter inzage neergelegde teekening groen en geel gekleurd, bedragen, uitgevoerd als gewoon werk, in totaal f 14.835.en in werkverschaffing f 3.000— meer. In dit bedrag is f 1296.opgenomen voor eerste onderhöud en f 1500"voor aanieg van het plantsoen, terwijl van het totaal bedrag f300u,— aan arbeidsloon is uitgetrokken. Evenals dit geschiedde bij den aanleg van het Ju- lianaplein en het Richard Holplein, stellen wij U voor om de helft der kosten van aanleg van het plantsoen of wel f 750.voor rekening van de gemeente te nemen. Tegen dezen aanleg, die gelijktijdig weer dienstbaar kan worden gemaakt aan de werkverschaffing, bestaan bij ons geen bezwaren, terwijl ook de Commissie voor Openbare Werken zich daarmede kan vereenigen. De betaling der kosten zouden wij zoo willen rege- len, dat de helft wordt voldaan, zoodra de weg voor de helft gereed is het restant bij openstelling voor het verkeer. Adressante heeft zich met deze regeling accoord verklaart. Wij stellen U mitsdien voor, te besluiten overeen- komstig nevensgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 25 Juli 1933 Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. van de Poll, 1. b. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 23