62 21 Növember 1933. Voorts zal ook door één ieeraar op 4 dagen in de week gedurende 2 uur per dag een cursus in de oouwvakken worden gegeven. De pogingen, die het vorig jaar in het werk zijn gesteld om voor deze cursussen een rijksvergoeding te krijgen, hebben gefaald, terwijl ook dit jaar de ver- wachtingen te dien aanzien niet hoog zijn gespannen. Naast het organiseeren van vakcursussen heeft het comite zich verder belast met de zorg voor de ont- spanning van het groote aantal werkloozen in deze gemeente en wel op dezelfde wijze als dit door het vorige comité geschiedde. De hieraan verbonden kos- te'1 zullen in totaal ongeveer f 1500.— bedragen of ongeyeei f 65. per week. In aanmerking genomen dat de ontspanningslocaliteit per dag cioor gemiddeld 100 werkloozen wordt bezocht, is dit bedrao- zeker te rechtvaardigen. Het comité heeft ons verzocht, voor de uitvoering van zijn plannen, waarvoor het ook thans wederom de beschikkmg heeft kunnen krijgen over de localiteiten yan "et K.K. Vereemgingsgebouw, aan U een subsidie te vragen van f 2500.—terwijl het zich voorstelt het restant van het benoodigde bedrag bijeen te krijgen uit vrijwillige bijdragen. Hiertoe zijn reeds pogingen aangewend, die evenwel het gewenschte resultaat nog met hebben opgeleverd. In verband met het vorenstaar.de, noodigen wij U uit aan het algemeen comité een subsidie te verleenen van f 2500.—. Een daartoe strekkend ontwerp-besluit bieden wii U iuernevens ter vaststelling aan. Heemstede, 1 November 1933. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 8