64 7 December 1933. artikel aangevuld wordt met vermelding van gevallen waarin geen vergoeding voor overwerk plaats heeft. Deze gevallen hebben wij bij artikel 7 nader aange- geven. In artikel 17, le lid, behoort, met het oog op het bepaalde in artikel 170, juncto artikel 209a der ge- meentewet. in plaats van ,,de Burgemeester" te wor- den gelezen ,,Burgemeester en Wethouders". Voor artikel 23 wordt een nieuwe redactie voorge- steld, omdat deze verordening slechts de geldelijke aan^praken van den ambtenaar bij het genieten van vacantieverlof mag regelen en dus ook alleen de fi- nancieele aanspraken, indien reeds verleend verlof we- gens redenen van dienstbelang wordt ingetrokken. Artikel 29 hangt nauw samen met de regeling van het ontslag en behoort dus tot de competentie van den Burgemeester. Dit artikel behoort daarom te worden geschrapt. De volgende artikelen zijn in verband daar- mede vernummerd. In verband met de schrapping van artikel 29 be- hooren de artikelen 30 en 33 (nieuw 29 en 32) een kleine wijziging te ondergaan. Het bestaande artikel 49 omtrent het georganiseerd overleg behoeft niet de Koninklijke goedkeuring, in ver- band waarmede de Minister het beter acht dit artikel te schrappen. Waar het georganiseerd overleg reeds bij afzonderlijke raadsverordening geregeld is, meenen wij dat daartegen geen bezwaar bestaat. Onder mededeeling dat de betrekkelijke stukken voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, stellen wij U voor over te gaan tot vaststelling van bijgevoegd besluit, waarin de verschillende wijzigingen zijn vermeld. Heemstede, 15 November 1933. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 2