71 7 December 1933. le WIJZIGING VERORDENING GEORGANISEERD OVERLEG. Aan den Raad. In artikel 2 van de verordening regelende het geor- ganiseerd overleg voor het gemeentepersoneel is o.m. bepaald, dat de vertegenwoordiging van het gemeente- bestuur bestaat uit een lid van ons College, benevens drie leden van den Raad. In dat artikel is de periodieke aftreding van deze leden van Uwen Raad niet nader aangegeven. Het komt ons voor dat deze periodieke aftreding gelijk geregeld kan worden als voor de Com- missiën uit den Raad. Wij stellen U daarom voor in gemelde verordening een desbetreffende bepaling op te nemen. Gelijk U bekend is, wordt in de praktijk al in denzelfden geest gehandeld. Wij achten het verder gewenscht gemeldc verorde- ning ook op een ander punt aan te vullen. Wanneer thans een vergadering van de Commissie moet worden gehouden, wordt ieder van de organisatie's door 2 afgevaardigden vertegenwoordigd. Bovendien kan van ieder der organisatie's echter nog een raadsman de vergadering bijwonen. Het aantal personen waaruit de vergadering dan bestaat wordt daardoor wel heel groot, zoodat eenige beperking wenschelijk moet worden ge- acht. Het komt ons voor dat, wanneer een raadsman van een organisatie aanwezig is, het aantal afgevaar- digden wel van 2 op 1 gebracht kan worden. Er zijn dan voor die organisatie nog 2 personen aanwezig, zoodat gelegenheid voor onderling overleg nog vol- doende bestaat. Deze beperking is opgenomen in het voorgestelde nieuwe 5e lid van art. 5 der verordening. Onder mededeeling dat de Comtnissie van Overleg zich met aanvulling in bovenvermelden zin kan veree- nigen, stellen wij U voor het bijgevoegde ontwerp- besluit vast te stellen. Heemstede, 15 November 1933. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 35