64 7 December 1933. 2 a. op het tijdstip der aanstelling den leeftijd van 20 jaar bereikt en dien van 45 jaar niet hebben over- schreden b. voldoen aan de eischen van bekwaamheid en in het bezit zijn van diploma's, welke de Burgemeester noodig acht c. voor de te vervullen betrekking lichamelijk ge- schikt bevonden worden door den daarvoor aangewe- zen gemeente-geneesheer. De kosten van het genees- kundig onderzoek en zoo noodig de reis- en verblijf- kosten komen ten laste der gemeente. 2. Kan de betrokkene zich met het resultaat van het geneeskundig onderzoek hiervoren genoemd, niet vereenigen, dan kan hij herkeuring aanvragen. Deze aanvrage moet binnen 8 dagen na ontvangst der schriftelijke mededeeling van den uitslag van dat onderzoek bij den Burgemeester worden ingediend. De herkeuring geschiedt door een Commissie, be- staande uit den geneeskundige, die het eerste onderzoek verrichtte, één door den ambtenaar en één door den Burgemeester aan te wijzen geneeskundige. De Commissie geeft naar aanleiding van haar on- derzoek een verklaring af omtrent het al of niet geschikt zijn van den onderzochte voor zijn betrekking. Indien de uitslag van de herkeuring overeenkomt met die van het eerste onderzoek, zal de betrokkene een bedrag van f5.ten behoeve der gemaakte kos- ten hebben te betalen, tenzij de Burgemeester hiertoe geen redenen aanwezig acht. 3. In bijzondere gevallen kan worden afgeweken van de in sub a bedoelde leeftijdsgrenzen of van het ge- neeskundig advies, bedoeld sub c. Het inwinnen van dit geneeskundig advies kan achterwege worden gela- ten, indien aan de vaste aanstelling een tijdelijk dienst- verband onmiddellijk is voorafgegaan. Bezoldiging. Artikel 3. 1. De jaarwedden zullen bedragen: a. voor den inspecteur van politie f 3900. b. voor een hoofdagent van politie „2400. c. voor een agent van politie lekl. 1950. d. voor een agent van politie 2ekl. „1900. e. voor eenkantoorbediende b/d pol.,,1100. f 4500. „2700,— „2400.— „2350,— „1500.—

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 4