64 7 December 1933. 4 inhouding van bezoldiging niet behoort te worden toegekend, terwijl verder bij wijze van straf terugzet- ting op een lagere bezoldiging door den Burgemeester zal kunnen plaats hebben. 5. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd, op voorstel van den Burgemeester, bij meer dan gewone geschiktheid en dienstijver een ambtenaar het maximum spoediger te doen bereiken dan in het tweede lid a!s regel is aangegeven, alsmede om in een dergelijk geval aan een ambtenaar eene toelage boven het maximum toe te kennen. Artikel 6. Indien tijdelijke dienst Ianger dan een jaar duurt of wordt gevolgd door een vaste aanstelling in denzelfden rang, wordt voor de berekening van het aantal toe te kennen periodieke verhoogingen de in tijdelijken dienst boven den leeftijd van 20 jaar doorgebrachte tijd in rekening gebracht. Artikel 7. De hoofdagenten en agenten van politie genieten voor het gemis van een vrijen dag een vergoeding van respectievelijk f 7.50 en f 6.50 per dag. Bovendien genieten de agenten van politie voor elk uur gedurende hetwelk hun buiten den gewonen dienst- rooster dienst wordt opgelegd eene vergoeding van f 1.per uur. Op Zondagen en daarmede gelijk gestelde dagen worden de bedragen in de beide vorige alinea's ge- noemd, met 100 pCt. vermeerderd. Onder overwerk als bedoeld in het 2e lid van dit artikel wordt verstaan dienst, welke gedaan wordt boven het aantal uren op den dienstrooster aangegeven. Geen vergoeding zal worden gegeven voor over- werk a. dat noodzakelijk is ter herstelling van eenig verzuim of eenige fout; b. dat slechts eene korte verlenging van den ar- beidsduur medebrengt c. verricht in bijzondere omstandigheden als bedoeld in art. 217, le lid der gemeentewet. Artikel 8. De agenten van politie le en 2e klasse, die in het

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 6