64 7 December 1933. 7 kinderen, jonger dan 18 jaren achterlaat en niet is kost- winner voor zijn ouders of voor zijn broers of zusters, jonger dan 18 jaren, dan wordt aan den rechthebbende eene uitkeering gegeven, gelijk aan de wedde van een overleden ambtenaar over een tijdvak van 14 dagen. 3. Overlijdt een ambtenaar, die een weduwe of kin- deren jonger dan 18 jaren achterlaat, of kostwinner is voor zijn ouders, of voor zijn broers of zusters, jon- ger dan 18 jaren, dan wordt aan deze een uitkeering gegeven tot een bedrag, gelijk aan de wedde van den overleden ambtenaar over een tijdvak van drie maanden. 4. Bij overlijden van een ambtenaar, die tijdelijk is aangesteld en die een weduwe of kinderen jonger dan 18 jaren achterlaat, of kostwinner is voor zijn ouders, of voor zijn broers of zusters jonger dan 18 jaren, wordt aan deze eene uitkeering gegeven, gelijk aan de wedde over de helft van het aantal volle weken, dat de ambtenaar laatstelijk in onafgebroken dienst der ge- meente is geweest, met een minimum van 4 weken en een maximum van drie maanden. Artikel 17. 1. Wanneer ontslag op grond van ongeschiktheid anders dan tengevolge van ziekten of gebreken plaats heeft, kunnen Burgemeester en Wethouders een naar biilijkheid te bepalen vergoeding toekennen, hetzij als som ineens, hetzij als periodiek uit te keeren bedrag. 2. Wanneer de Burgemeester ontslag verleent op een korteren termijn dan als opzeggingstermijn geldt en dit niet geschiedt op verzoek van den ambtemaar dan wordt hern bij het ontslag de wedde uitbetaald voor den tijd die nog aan den opzeggingstermijn ontbreekt. 3. Wanneer een ambtenaar wordt geschorst of wan- neer hem de toegang tot het bureau wordt ontzegd, kan gedurende den termijn daarvan het salaris geheel of gedeeltelijk worden ingehouden. Wanneer de schor- sing niet door eene straf wordt gevolgd, wordt het in- gehoudene alsnog uitbetaald. Artikel 18. 1. Ir.dien een ambtenaar vrije woning van de ge- meente geniet, kan bij zijn overlijden het door hem nagelaten gezin nog gedurende drie maanden na den dag van het overlijden. van die woning blijven gebruik

Raadsnotulen Heemstede | 1933 | | pagina 9