51 28 Juni 1934. Artikel 6. Burgemeester en Wethouders winnen, alvorens ver- gunning te verleenen of te weigeren, het gevoelen van de adviescommissie in. Zij beslissen bij een met redenen omkleed besluit, binnen een termijn van zes weken, nadat het in artikel 5, tweede lid, bedoelde verzoek bij hen is ingekomen. Indien Burgemeester en Wethouders gebruik maken van de bevoegdheid, hun bij artikel 5, derde lid, toe- gekend, vangt de in het voorgaand lid bedoelde termijn eerst aan, nadat de nader gevraagde stukken volledig bij Burgemeester en Wethouders zijn ingezonden. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan die vergunning voorwaarden te verbinden. Artikel 7. Van een besluit van Burgemeester en Wethouders, waarbij een vergunning voorwaardelijk is verleend of geweigerd, staat aan den belanghebbende beroep open bij den Gemeenteraad. Het daartoe strekkend beroep- schrift moet worden ingediend binnen dertig dagen, nadat het besluit hem is toegezonden. Artikel 8. Binnen twee maanden, nadat het in het vorig artikel bedoelde beroepschrift bij den Gemeenteraad is inge- komen, neemt deze een beslissing op het ingesteld beroep. Artikel 9. Van het besluit van den Gemeenteraad wordt door Burgemeester en Wethouders onverwijld kennis gege- ven aan hem, die het beroep heeft ingesteld. Wiikt het besluit van den Gemeenteraad van dat van iBurgemeester en Wethouders af, dan geldt dit besluit als een door Burgemeester en Wethouders verleende vergunning. Artikel 10. Ten einde de juiste uitvoering dezer verordening te waarborgen. zijn de eigenaren, huurders of anderen, die een zakelijk recht op een terrein uitoefenen, ver-

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 19