53 28 Juni 1934. AANKOOP EN RUILING GROND ..HEEMSTEEDSCHE DREEF". De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, met het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen lo. op den grondslag van de bepalingen en voor- waarden genoemd in de betreffende vooiioopige akte: a. te koopen van A. Stevens, te Heemstede, de op bijbehoorende teekening in blauwe kleur aangege- ven strook grond, gelegen in de nabijheid van en Westelijk van de Heemsteedsche Dreef, kadastraal bekend in Sectie A no. 4975 (ged.), groot ongeveer 250 M2, voor de soin van f 1650. b. te ruilen met N. H. Witbraad, te Heemstede, onder bijbetaling door dezen van f 1000.de op bijbehoorende teekening in groene kleur aangegeven strook, groot ongeveer 295 M2, kadastraal bekend in Sectie A no. 5877 (ged.), tegen de op gemelde tee- kening in roode kleur aangegeven strook, groot onge- veer 275 M2, kadastraal bekend in Sectie A no. 4308 (ged.), beide strooken grond gelegen Oostelijk van de Heemsteedsche Dreef; 2o. om in de kadastrale aanduiding van de over te dragen en te aanvaarden perceelen grond en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze koop en ruiling z'ijn geschied, zoodanige wijzi- gingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, noo- dig zullen oordeelen, of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 28 Juni 1934. De Sec/etaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 24