60 28 Juni 1934. ding dient het talud te worden nat gehouden tot de zoden voldoende zijn aangeslagen. 4. De sloot gelegen op en langs de Oostzijde van het terrein van adressanten zal geheel moeten worden gedempt met zuiver zand. Onder het gedeelte voor straat bestemd zal deze sloot tot den vasten bodem moeten worden uitgebaggerd, voordat met dempen wordt aangevangen. 5. Langs de kade zal over de volle lengte en in aansluiting met de bestaande schoeiïng van de Esch- doornkade een schoeiïng moeten worden aangebracht van gecreosoteerde vuren- of dennenhouten deelen, palen en tengels. De bovenkant der schoeiïng moet worden gemaakt op 0.45 M. N.A.P. en oploopende bij de brug tot den bovenkant van de brug. De onderkant van de schoeiïng moet worden gemaakt op 1.05 M. beneden N.A.P., afloopende tot 1.65 M. beneden N.A.P. naar het land- hoofd van de brug. Over de paden moeten 3X7 c.M. tengels worden aangebracht. De schoeiïngsdeelen moeten 4 c.M. dik zijn. Op afstanden van 1.25 M. hart op hart zullen 10 X 12 c.M. schoeiïngspalen inoeten worden aange- bracht ter normale lengte van 1.50 M. en naarmate de boven en onderkant der schoeiïng wijzigt, dient ook de lengte der schoeiïngspalen te worden gewij- zigd. De schoeiïng moet, waar noodig, worden ver- ankerd rnet 1 dms. ankers. De schoeiïngsplanken en tengels rnoeten, naar den aard van het werk tegen de palen worden bevestigd. Het creosoteeren moet geschieden volgens de A. V. van den Rijkswaterstaat. De bestaande brug dient volgens aanwijzing van Burgemeester en Wethouders te worden gerepareerd en vernieuwd. 6. De rioleering met putten enz. zal door de ge- meente worden aangebracht. Voordat met het aanbren- gen hiervan zal worden aangevangen, moeten adres- santen de kosten hiervoor betalen aan het bedrijf voor Openbare Werken. De kosten worden bepaald op een bedrag van f 2000.De rioleering zal moeten worden aangebracht voordat met de ophooging wordt aange- vangen.

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 44