60 28 Juni 1934. 7. Op afstanden van ongeveer 20 M. moeten langs de trottoirbanden volgens aanwijzing straatkolken wor- den aangebracht, normalisatiemodel N 125 K, doch met draaiende deksels. De kolken moeten in- en uit- wendig worden geasfalteerd. De kolken moeten met le soort dikke gresbuizen, wijd 12 c.M., aan de rioleering waterdicht worden aangesloten. 8. Voordat met de ophooging zal worden aange- vangen moet het terrein, voor de straten bestemd, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van wor- tels en andere hinderlijke zaken zijn ontdaan. 9. De verlichting geschiedt, zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, voor rekening van adressantenadressanten zullen voldoende gele- genheid moeten geven om de buizen voor gas- en waterleiding en de kabels voor electriciteit te kunnen leggen, voordat de beharding der wegen wordt aan- gebracht. 10. Van den aanleg der straten zal door adressan- ten minstens een week vooraf schriftelijk rnoeten ken- nis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders en vöör den daarin genoemden datum zal niet met de werkzaamheden mogen worden begonnen. 11. Door de gemeente zullen voor rekening van adressanten boomen in de trottoirs worden geplant. 12. Alle bovengenoemde werken zullen moeten worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. Bij den aanleg van de bestrating, ophooging enz. zal een opzichter van de gemeente woiden aangesteld cm toezicht te houden. Voor elken dag of gedeelte van een dag toezicht. zal door adressanten een bedrag van f 8.aan de gemeente moeten worden betaald. 13. Tot den aanleg der straten mag niet worden overgegaan, alvorens is overgelegd een op zegel ge- stelde en door adressanten geteekende verklaring: a. dat zij deze voorwaarden kennen en dat zij zich daarnaar zullen gedragen b. dat zij zich verbinden om binnen een maand, nadat de straten met beharding en andere voorgeschre-

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 45