II. na artikel 29 worden drie nieuwe artikelen in- gevoegd, luidende Artikel 29a. Alvorens de Raad overgaat tot het vaststellen, aan- vullen, wijzigen of intrekken van eenig algemeen ver- bindend voorschrift, het onderwijzend personeel aan de openbare scholen betreffende, wordt daarover vooraf, op de hierna omschreven wijze, overleg ge- pleegd met de besturen van de vakvereenigingen van onderwijzend personeel, waarbij de belanghebbenden zijn aangesloten. Het in het eerste lid bedoelde overleg heeft plaats met de besturen der te Haarlem gevestigde afdeelingen van landelijke vereenigingen van onderwijzend perso- neel, mits die afdeeling minstens 5 leden telt, behoo- rend'e tot het onderwijzend personeel dezer gemeente. Artikel 29b. Aan de besturen der afdeelingen, genoemd in artikel 29a, wordt een afschrift van het ontwerp-besluit ge- zonden, met verzoek binnen een bepaalden termijn, die, behalve in bijzondere gevallen, niet korter dan twêe weken mag zijn, hun opmerkingen daarover schriftelijk ter kennis van Burgemeester en Wethouders te brengen. Indien de vereenigingen in gebreke bhjven bmnen den in het eerste lid bedoelden termijn van haar ge- voelen te doen blijken, wordt geacht te zijn voldaan aan het bepaalde in artikel 29a, eerste lid. Artikel 29c. De besturen hebben het recht, eventueel door hen schriftelijk ingediende bezwaren of wenschen monde- ling bij een of meer door Burgemeester en Wethou- ders aan te wijzen leden van hun college toe te lich- ten, mits zij het verlangen daartoe tegelijkertijd met huri bezwaren of wenschen schriftelijk hebben kenbaar gemaakt. Gedaan ter openbare Juni 1934. raadsvergadering van den 28 De Voorzitter, i

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 4