103 15 November 1934. 17 uitbetaling in langere termijnen geschieden. Bij over- lijden wordt het wachtgeld nitbetaald met inachtneming van de termijnen, in artikel 16 gesteld voor de uitbetaling va-n. jaarwedden bij overlijden van ambtenaren. Artikel 47. De toekenning van wachtgeld en het nemen van be- slissingen daaromtrent geschiedt door Burgemeester en Wethouders. Artikel 48. Deze verordening treedt in werking op 1 Januari 1935. Zij kan worden aangehaald als „Jaarweddeverordening Politiepersoneel". O vergangsbepaling. Met ingang van den dag van inwerkingtreding dezer verordening wordt, voor zoover betreft de ambtenaren der gemeentepolitie, ingetrokken het raadsbesluit van 15 December 1932, no. 89, gewijzigd bij raadsbesluit van 27 April 1933, inzake het toepassen van eene tijde- lijke korting op de jaarwedden. De ambtenaren, die onder de oude regeling hun maximum genoten, zullen dit ook onder de nieuwe regeling ontvangen. Geen der ambtenaren zal in de nieuwe regeling verder in dienstjaren van zijn maximum verwijderd blijven, dan hij dit op het oogenblik van de inwerking- treding van deze regeling onder de oude bepalingen was. Gedurende het eerste jaar te rekenen van den dag van de in werking treding dezer verordening wordt aan de ambtenaren eene zoodanige persoonlijke toelage toe- gekend, dat de netto-wedde, verhoogd met de toelage uitmaakt 90 van de netto-wedde, welke op 31 De- cember 1934 werd genoten. Over het tweede jaar te rekenen van den dag van in- werking-treding der verordening wordt een zoodanige toelage toegekend, dat de netto-wedde, verhoogd met de toelage, uitmaakt 80 van de netto-wedde, welke op 31 December 1934 werd genoten, Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 15 November 1934. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 19