Secre-taris, 15 November 1934. J. Concierge Gezondheidshuis. De belooning van de(n) concierge van het Gezond- heidshuis wordt van f 200,— per jaar, benevens vrij wonen, licht, water en vrije verwarming gebracht op 350.per jaar, benevens vrij wonen, water, licht en vrije verwarining. III. Artikel 7, 2e lid, wordt gewijzigd en gelezen als volgt: 2. Bij gebleken geschiktheid, dienstijver en goed ge- drag worden de jaarwedden der ambtenaren voor ieder jaar dienst in de bekieede betrekking verhoogd binnen de voor iedere klasse in artikel 2 aangegeven salaris- grenzen, totdat het maximum is bereikt. IV. Dit besluit treedt in werking op 1 Januari 1935. Met ingang van denzelfden dag vervalt voor de ambte- naren het raadsbesluit van 15 December 1932, no. 89, gewijzigd bij raadsbesluit van 27 April 1933, inzake het toepassen van eene tijdelijke korting op de jaarwedden en loonen van het gemeentepersoneel. V. De ambtenaren, die onder de oude regeling hun inaximum genoten, zullen dit ook onder de nieuwe refe- lins: ontvangen. Geen der ambtenaren zal in de nieuwe regeling verder m dienstjaren van zijn maximum verwijderd blijVen dan dit op het oogenblik van de inwerkingtreding van deze regehng onder de oude bepalingen was. VI. Gedurende het eerste jaar te rekenen van den dag van de inwerkingtreding van dit besluit wordt aan de ambtenaren een zoodanige toelage toegekend, dat de netto-wedde verhoogd met de toelage, uitmaakt 90 van de netto-wedde, welke op 31 December 1934 wordt genoten. Over het tweede jaar, te rekenen van den dag van de inwerkingtreding van dit besluit, wordt een zoodanige persoonlijke toelage toegekend, dat de netto-wedde, ver- hoogd rnet de toelage, uitmaakt 80 van de netto-wed- de, welke op 31 December 1934 wordt genoten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 15 November 1934. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 34