103 15 November 1934. 2 a. op het tijdstip der aanstelling den leeftijd van -0 jaar hebben bereikt en dien van 45 jaar niet hebben overschreden; b. voldoen aan de eischen van bekwaamheid en in het bezit zijn van. diploma's welke de Burgemeester noodig acht; b c. voor de te vervullen betrekking lichamelijk geschikt bevonden worden door den daarvoor aangewezen ge- meente-geneesheer. De kosten van het geneeskundio- Qnderzoek en zoo noodig de reis- en verblijfkosten komen ten laste der gemeente. 2. Kan de betrokkene zich met het resultaat van het geneeskundig onderzoek hiervoren genoemd, niet ver- eenigen, dan kan hij herkeuring aafivragen. Deze aanvrage moet binnen 8 dagen na ontvangst c er schriftelijke mededeeling van den uitslag van dat onderzoek bij den Burgemeester worden ingediend De herkeurmg geschiedt door een Commissie, be- staande uit den geneeskundige, die het eerste onderzoek vei richtte, een door den ambtenaar en éên, door den jiii geineester aan te wijzen geneeskundige. De Commissie geeft naar aanleiding van haar onder- zoek een verklaring af omtrent het al of niet geschikt zijn van den onderzochte voor zijn betrekking. Indien de uitslag van de herkeuring overeenkomt met die va.i het eerste onderzoek, zal de betrokkene een bedrag van /5,— ten behoeve der gemaakte kosten hebben te betalen, tenzij de Burgemeester hiertoe geen redenen aanwezig acht. 3. In bijzondere gevallen kan worden afgeweken van m sub a bedoelde Ieeftijdsgrenzen of van het ge- neeskundig advies, bedoeld sub c. Het inwinnen van dit geneeskunchg advies kan achterwege worden o-elaten îndien aan de vaste aanstellimg een tijdelijk dienstver- band onmiddelhjk is voorafgegaan. Bezoldiging. Artikel 3. 1. De jaarwedden zullen bedragen: a. voor den inspecteur van politie /3550.— /4250 b. voor een hoofdagent van politie „2300.— 2600 c. voor een agent van politie le kl. 1700.— "2200 voor een agent van politie 2e kl. 1600.— "2100.^- e. vooreenkantoorbediendeb/dpolitie 900.„1500

Raadsnotulen Heemstede | 1934 | | pagina 4