of lam, met een geslacht gewicht van 25 K.ü. of lager, nuchter veulen bok of geit f 1. g. een schaap of lam, met een geslacht p;e- wicht boven 25 KQ. 75 h. een huisslachting van een varken (geen noodslachting) van 15 October tot en met 15 Januari „2.50 II. Voor het onderzoek, bedoeld in het eerste lid van art. 8 der Vleeschkeuringswet, van vleesch dat n'e tot den keuringskring Haarlem behoorende gemeenten wordt ingevoerd: 1. borst- en buikingewanden, koppen, pooten en zijden rugspek, per K.G. fo.02 2. vleesch van een paard, muildier, muilezel ezel, veulen, bok of geit, per K.G. 0 03 d. vleesch van een stier, os, koe, vaars, pink kalf, schaap, lam, zoomede buikspek kinnebakspek en vet, per K.G. 4. ander vleesch, per K.G. Indien faet vleesch wordt ingevoerd als geheel of hal dier of als vierendeel, is het onder I aangegeven bedrag of het evenredig deel daarvan verschuldigd berekemng van het keurioon geschiedt in dier voege, dat het te betalen bedrag naar boven tot ge- iee!e centen wordt afgerond en per onderzoek ver- sciiuldigd îs een ininimum bedrag van f0.50. Artikel 3. Het recht is verschuldigd door hem, die het vee of vleesch ter keuring of tot onderzoek aanbiedt. Artikel 4. De invordering dezer belasting geschiedt overeen- Komstig de verordening van heden. Artikel 5. Deze verordening treedt in werking op een door Burgemeesfer en Wethouders te bepalen datum. Op dat tijdstip vervalt de verordening op de heffing van keurloon, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 October no- 105> gewijzigd 19 Februari 1925, no 11 28 Februari 1935.

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 26