26 28 Februari 1935. CREDIET VOOR TIJDELIJKE BRUG OVER DE VAN MERLENVAART. Aan den Raad. Een gedeelte van de Internationale Bloemententoon- stelling „Flora 1935" zal ook bij avond voor bezoek zijn opengesteld. De toegang tot dit gedeeite is gele- gen aan de Vrijheidsdreef. Alie bezoekers, die per tram of rijwiel komen, moeten zich dus langs het Raadhuisplein en de, tot de Raadhuisbrug zeer smalle, Van Merlenlaan naar de plaats van bestemming bege- ven. Denzelfden weg moet echter ook gevolgd worden door de uit de richting Heemsteedsche Dreef komende auto's om het parkeerterrein in het Grotstuk te berei- ken. Gevreesd wordf, zoowel door het Uitvoerend Co- mité van de internationale Bloemententoonstelling. als door bet Hoofd der Politie, dat liierdoor ernslige stag- natie in het verkeer zal ontstaan. Genoemd Uitvoerend Comité heeft daarorn verzocht medewerking te willen verleenen voor het tot stand brengen van een tijdelijke brug over de Van Merlen- vaart, waardoor het mogelijk wordt het voetgangers- verkeer te leiden langs de Lentelaan en de Groenen- daalkade en het autoverkeer langs het Raadhuisplein en de Van Merlenlaan. Wij kunnen ons hierinede geheel vereenigen en daarom geven wij U in overweging in de kosten van het maken van die brug begroot op rond f 700. 50 pCt. bij te dragen. De kosten van het in orde maken van het voetpad tusschen de Van Merlenlaan en de Groenendaalkade, dat toch eerlang zou moeten gescliieden, worden geraamd op f 150. De Commissie voor Openbare Werken, die wij raadpleegden, is met ons van oordeel, dat liet uitvoe- ren der gemeide werken wenscheiijk is en wij stellen U daarom voor, ons het benoodigde crediet te verleenen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 20 Februari 1935. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. van de Poll, l.b. De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 31