29 28 Februari 1935. die de gemeente zelf eventueel van de aflossingen dezer geldieening mocht heffen. 11. de gemeente zal binnen twee maanden nadat de geldgeefster het verlangen daartoe aan Iiaar schrif- telijk zal hebben te kennen gegeven, aan en op kosten van de geidgeefster bij de Hoofdbank der Nederiand- sche Bank, obligatiën aan toonder leveren, elk nomi- naal groot f 1000.— en f500.voorzien van coupons en zoo noodig van talon, zulks ten beloope van het tijdstip dier ievering nog onafgeloste gedeelte der ieening, afgerond op een veelvoud van duizend gulden of vijf honderd gulden en onder verplichting van geiijk- tijdige aflossing van dat gedeelte der ieening, van li'et nog onafgeloste gedeelte der leening, dat het veelvoud overtreft. Het model en de redactie van mantel, coupons en talon worden tijdig aan de goed- keuring van de geidgeefster onderworpen, weike bij geschii model en redactie bindend zal vaststelien. De bepalingen van dit raadsbesluit en van de op te maken Ieeningsovereenkomst gelden voor zoover mo- gelijk ook voor deze obligatiën. De uitloting der obli- gatiën geschiedt jaarlijks in het openbaar. De gemeente maakt den uitslag uiterlijk een maand voor de betaal- baar stelling in ten minste een der te Amsterdam ver- schijnende financiëele bladen bekend en stelt de uit- gelote obligatiën en de vervallen coupons te Amsterdam betaalbaar. Bij nalatigheid in het nakomen van eenige verplichting uit de eerste alinea van dit artikei voort- vloeiende, is de gemeente voor iederen dag na het verstrijken van den bepaalden termijn een boete ver- schuidigd van f 1000.onverminderd het recht van de geldgeefster om het onafgeloste gedeelte der lee- ning met rente, boete en kosten onmiddellijk op te eischen. 12. ter verzekering van de geregelde betaling der verschenen rente en der verplichte aflossingen, worden de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de begroo- ting van de gemeente in uitgaaf gebracht en bestreden uit de gewone inkomsten der gemeente. Uitzcndering hierop vormen de buitengewone extra aflossing genoemd onder bepaling 4 van dit besluit en de extra aflossing ad f 111.503.in het jaar 1962. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 28 Februari 1935. De Secrei&rL De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 46