45 2 Mei 1935. 8e WIJZIGING JAARWEDDEREGELING AA1BTENAREN. Aan den Raad. Ten opzichte van de in de raadsvergadering van 15 November 1934 vastgestelde nieuwe loon- en salarisregeling voor werklieden en ambtenaren in dienst dezer gemeente, ontvingen wij van den Minister van Binnenlandsche Zaken bericht, dat daarmede in het algemeen kon worden ingestemd. De belooning van den schooltandarts, in bedoeld besluit opgenomen tot een bedrag van f 3160. per jaar, werd echter in verband met den duur van diens werkzaamheid veel te hoog geacht. Wij hebben hierover zoowel mondeling als schrifte- lijk met het Departement overleg gepleegd, met het resultaat, dat, wanneer de bezoldiging wordt bepaald op f 2500.per jaar, daartegen geen bezwaren zijn te verwachten. In verband hiermede, stellen wij U voor, de beloo- ning nader te bepalen op f 2500.per jaar. Tengevolge van het bepaalde in punt VI van het raadsbesluit van 15 November 1934, no. 104c. zal de belooning niet ineens tot dit bedrag worden terugger- bracht, docli zal de vermindering geleidelijk plaats hebben. Wanneer U zich hiermede vereenigen kunt, stellen wij U voor, over te gaan tot de vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit. Met belanghebbende werd over deze aangelegenheid overleg gepleegd, waarbij gebleken is, dat deze zich met de thans voorgestelde regeling kan vereenigen. Heemstede, 25 April 1935. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 11