52 2 Mei 1935. RUILING GROND EN DOORTREKKING WAGNERKADE. Aan den Raad. Door den aankoop van de terreinen van de N.V. Boerderij „Bronstee" is de mogelijkheid geopend om in aansluiting aan de reeds in aanleg zijnde Beetho- venlaan, Palestrinalaan en Wagnerkade over te gaan tot doortrekking van de Wagnerkade in noordelijke richting. Uit de ten Raadhuize ter inzage liggende tee- kening blijkt, dat die kade niet over de volle breedte kan worden aangelegd, tenzij door den eigenaar van het aangrenzend terrein een strook grond wordt afge- staan. Met de eigenaren van bedoeld terrein, de hee- ren Fcckens c.s., zijn daarover onderhandelingen ge- voerd en het resultaat daarvan is geweest, dat genoemde heeren bereid zijn aan de gemeente af te staan een strook grond en water, groot plm. 175 M2, op de kaart dubbel rood gearceerd, wanneer de gemeente daartegenover afstaat een strook grond en water, groot plm. 266 M2. op de kaart groen gearceerd. De heeren Fockens c.s. zullen bovendien betalen een bedrag van f 5000.—. De kosten van aanleg van het door roode arceering aangegeven gedeelte van de Wagnerkade, worden, meMnbegrip van de kosten van eerste onderhoud, ge- raamd op f4820. Uitvoering van deze werken in werkverschaffing zal de kosten verhoogen met plrn. 1350.—. Het bedrag aan arbeidsloon wordt, bij uitvoering op die wijze, begroot op f 2500. De Commissies voor Openbare Werken en het Grond- bedrijf, die ons over deze aangelegenheid adviseerden, zijn met ons van meening, dat het tot stand brengen van bovengenoemde transactie ernstige aanbeveling verdient om een goede aans'uiting aan de naast gele- gen terreinen mogelijk te maken. Wij geven U daarom in overweging, tot regeling van het hiervorengenoemde, bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 24 April 1935. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 33