Voorzitter, 20 December 1935. XI. De Maatschappij bedingt en de gemeente stemt toe, dat de onderwerpelijke leening tot het onafgeloste nominale bedrag te allen tijde inwisselbaar zal zijn tegen obligatiën aan toonder, tot nader alsdan door de Maatschappij vast te stellen bedragen, voorzien van coupons voor de nog niet verschenen renteterinijnen. De kosten op deze omwisseling vallende, komen ten laste van de Maatschappij. XII. Op verzoek van de Maatschappij zal de ge- meente verplicht zijn haar schriftelijk mede te deelen, welk bedrag ter zake dezer geldleening op een be- paald aangewezen datum verschuldigd is. XIII. Alle genoemde opzeggingen behooren schrif- telijk te geschieden. XIV. De geldleening zal worden aangegaan op eenvoudige schuldbekeiuenis. Alle kosten van sluiten en tenuitvoerlegging der overeenkomst, alsmede alle belastingen, waarmede kapitaal- en rentebetalingen der gemeente mochten worden getroffen, zijn voor rekening der gemeente. XV. Voor het sluiten der geldleening zal van het opgenomen bedrag voor eens een provisie kunnen worden uitgekeerd. XVI. Ter verzekering van de geregelde betaling der verschuldigde renten en de verplichte aflossingen worden de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de begrooting van de gemeente in uitgaaf gebracht en bestreden uit de gewone inkomsten der gemeente. Uitzondering hierop vormt de buitengewone aflos- sing, bedoeld onder IV, V en X, welke onder goedkeu- ring van Gedeputeerde Staten, geheel of gedeeltelijk uit buitengewone middelen mag worden bestreden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 December 1935.

Raadsnotulen Heemstede | 1935 | | pagina 10