10 27 Februari 1936 2 Artikel 3. Amsterdam is niet tot eenige vergoeding of scliade- loosstelling gehouden, indien door de levering van water of door de hoedanigheid van het geleverde water schade mocht ontstaan. Artikel 4. Heemstede zal het water ontvangen door middel van een electrisch gedreven pompinstallatie met toe- behooren, op te stellen in een te stichten pomplokaal op den reinwaterkelder, behoorende tot het pompstation Leiduin en een transportleiding, wijd 12", met gebruik- making van reeds bestaande leidingen wijd 20" en 24" en de bestaande 7" transportleiding van het pomp- station Leiduin naar Heemstede en wel op de grens van genoemd pompstation aan den Leidschevaartweg. Heemstede zal ten behoeve van het verdere trans- port van water vanaf voornoemde grens naar Heemstede, zoomede ten behoeve van de afstandschakeling van de pompinstallatie te Leiduin vanaf den watertoren te Heemstede en de telefonische gemeenschap tusschen beide punten, leggen de vereischte leidingen en kabels. De in alinea I en 2 van dit artikel omschreven technische installatie zal worden gemaakt in overleg en onder goedkeuring door partijen. Zij zullen hiervan doen blijken door waarinerking over en weer van de desbetreffende revisieteekeningen, welke aan deze overeenkomst zullen worden gehecht. De vereischte werken op het terrein van het pomp- station Leiduin, ten westen van de grens langs den Leidschevaartweg, alsmede het gedeelte der installatie voor de afstandschakeling, dat in den watertoren te Heemstede moet worden aangebraclit, zoomede de eventueel ten behoeve daarvan noodige vernieuwings- werken, zullen door Amsterdam worden gemaakt en onderl oaden. met inachtneming van het bepaalde in artikel 5 De vereischte werken buiten voornoemd terrein zjllen door Heemstede worden gemaakt en, ondtr' oaden. Voor zoover deze liggen op terrein, dat eigendcm is van Amsterdam o.m. in den straatweg vanaf de Leidschevaart naar den Kijksweg Haarlem— Leiden zal Amsterdam aan Heemstede een vergim- ning verleenen, waaraan voorwaarden zullen worden verbonden, uitsluitend ten behoeve van de verzekering van het eigendomsrecht en de aansprakelijkheid voor schade, welke uit het gebruik zal kunnen voortvloeien.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 17