10 27 Februari 1936 Partijen zijn verplicht het onderlioud op zoodanige wijze te doen plaats hebben, dat een veil'ge bedrijïs- voering is gewaarborgd. Heemstede geeft hierbij aan Amsterdam opdracht de onderhoudswerken aan de eigendommen van Heemstede, gelegen op het terrei van het pompstation Leiduin, ten westen van de grens langs den Leidschevaartweg, u t te voeren. De bedie- ning van de pompinstallatie te Leiduin door middel van afstandschakeling vanuit den waterto en van Heemstede, zal door en voor rekening van Heemstede geschieden, de overige bediening van deze pornp- mstallatie, zoomede het schoonhouden daarvan en van het pomplokaal, zal geschieden door Amsterdam, voor rekening van Heemstede. Onder deze bediening is begrepen die van meters voor electriciteit en water en registreertoestellen in het pomplokaal en die van de afsluiters en den meter in de bestaande 1" leiding van het terrein van het pompstaticn Leiduin. Aitikel 5. Binr.en 4 weken nadat de technische installatie is opgeleverd, zal Amsterdam aan Heemstede een opgave verstrekken van het door Amsterdam bestede bouw- kapitaal wegens le. Het pomplokaal niet toebehooren. 2e. De machinale inrichting, bestaande uit drie electrisch aangedreven pompaggregaten met leidingen, afstandschakeling, afsluiters, keerkleppen, watermeters en toebehooren. 3e. De electrische uitrusting ten behoeve van de stroomvoorziening van de sub 2e bedoelde inrichting, met inbegrip van de wijziging van de bestaande hoog- spanningsinstallatie van Amsterdam en kabellegging met toebehooren. 4e. De 12" leiding vanaf het pomplokaal naar de grens van het pompstation Leiduin aan den Leidsche- vaartweg, met gebruikmaking van bestaande gedeelten van een 20" en 24" ieiding en voorts een verbir.ding met de 7" transportleiding van Heemstede, liggende op het terrein van het pompstation met de noodige afsluiters, onder bepaling, dat de lengte van boven- genoemde 20" en 24' leidingen zal worden berekend tegen den eenheidsprijs, die voor het leveren en leggen van de 12leiding zal worden in rekening gebracht. 5e. Renteverlies van de door Amsterdam bestede gelden over het tijdvak vanaf de betaling tot aan den

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 18