10 27 Februari 1936 4 dag, waarop de opgave in hcofde van dit artikel bedoeld wordt verstrekt en wel berekend naar 4L4 pCt. per jaar. 6e. Een vergoeding van 10 pCt. van de som van de bedragen sub le t/m 5e wegens ontwerp, toezicht op de uitvoering en administratie van het te maken werk. Van de grootte van het bouwkapitaal en den dag, waarop de opgave is verstrekt, zal aanteekening op deze overeenkomst worden gedaan. Heemstede zal binnen 4 weken na het verstrekken van de in dit artikel omschreven opgave van het be- stede bouwkapitaal, de vordering voldoen. Amsterdam zal het pomplokaal en de instaüaties, genoenid sub le, 2e en 3e van dit artikel, tegen brandgevaar ver- zekeren. De premie deswege zal telken jare door Heemstede worden vergoed. Vorderingen wegens bediening en onderhoud door Amsterdam zullen maandelijks worden gedeclareerd. Zij zullen worden samengesteld uit de bedragen aan derden verschuldigd en het bruto loon en salaris van eigen personeel, vermeerderd met den omslag wegens vacantie- en ziekengeld, verzekering ingevolge de on- gevallenwet, invaliditeitswet en ziektewet en bijdrage pensioenfonds. Artikel 6. Voor het geleverde water is Heemstede aan Am- sterdam verschuldigd een bedrag per M3 en voorts een vergoeding wegens electrische energie ten behoeve van het pompbedrijf in het pomplokaal, als hieronder nader omschreven. Per M3 geleverd water is verschuldigd een vast bedrag van 2 cent, vermeerderd met een bedrag af- hankelijk van de bedrijfskosten van het pompstation Leiduin. Als bedrijfskosten wcrden aangemerkt, die wegens salarissen en loonen van het aan dat station verbonden personeel, wegens rente en afschrijving, filtering, onderhoud van maehinerieën. gebouwen en prise d'eau c.a., drijlkracht, verminderd met de kosten aan kracht noodig om het reinwater ten belioeve van Amsterdam te Leiduin te pompen, voorts machinekamer-behoeften enz., zijtide de verschillende posten die daarvoor regel- matig worden opgenomen onder de uitgaven in de jaarlijks op te maken bedrijfsrekening der gemeente- waterleidingen van Amsterdam.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 19