10 27 Februari 1936 7 afwijken van de hceveelheden, die in veiband met de ijking als de juiste zouden zijn aan te merken, dan zal alsnog verrekening geschieden over het tijdvak van de voorlaatste aflezing af, derhalve over hoogstens twee kalendermaanden. Aan personeel van liet duinwaterbedrijf van Heem- stede wordt toegang verleer.d tot het pompiokaal en de daarin opgestelde meetinstrumenten, mits na voor- afgaande aanmelding bij den dienstdcenden chef van het pcmpstation Leiduin. Artikel P. Indien de normale levering door middd van de technische installatie in het pomplokaal door eenigerîei reden gestoord is, zal dcor Amsterdam water geleverd worden uit een der transportleidingen van Amsterdam, met behulp van de bestaande 7" leiding met venturie- meter en de te maken 7' verbinding met de 12" transportleiding van Heemsfede. De in de bestaande leiding aanwezige afsluiter vöcr ger.cerrde verbin- ding, die normaal in dichten stand verzegeld zal zijn, zal uitsluitend door Amsterdam worden bediend. De op deze wijze te leveren hoeveelheid per tijdseenheid, zal door Amsterdanr in verband met haar bedrijfsbelang worden bepaald, terwijl Amsterdam niet verplicht is ten aanzien van den druk in Iiare transportleidingen eenigen bijzonderen maatregel te nemen. Amsterdam zal van de storing en de gewijzigde wijze van leve- ring onverwijld aan Heemstede kennis geven, ten be- hoeve van het in werking stellen door Heemstede van pompaggregaten in den watertoren. Artikel 10. Amsferdam verbindt zich, behoudens de bestaande aansluitingen, geen verdere aansluitingen tot water- levering binnen de gemeente Heemstede te maken, tenzij met goedvinden of op verzoek van Heemstede, met dien verstande evenwel, dat Amsterdam nooit tot het tnaken van zoodanige aansluitingen door Heemstede kan worden verplicht. De door Amsterdam aangegane of aan te gane ver- bintenissen met of ten bate van bijzondere personen, met betrekking tot in de gemeente Heemstede gelegen perceelen, vallen evenwel buiten de bepaling van het eerste lid van dit artikel.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 22