10 27 Februari 1935 8 Artikel 11. Heemstede geeft behoudens nader gemeenschap- pelijk overleg omtrent de uitvoering en voor zoover zulks zonder schade voor haar eigen belangen moge- lijk is aan Amsterdam onvoorwaardelijk het recht, voor haar bedrijf b iizen en electrische geleidingen en al wat daarl ij noodig is, te leggen, te onderhouden, te vernieuwen en te gebruiken, in de wegen, straten, paden of andere daartoe geschikte eigendommen van Heemstede, zonder dat deze daarvoor eenige vergoe- ding zal kunnen eischen. Heemstede verbindt zich hierbij allss te doen wat het bedrijf van Amsterdam in deze kan* bevorderen. Wanneer echter de waterlevering door Amsterdam aan Heemstede heeft opgehouden, zal eerstgenoemde het in de eerste alinea verkregen recht niet meer kunnen vorderen voor nâ dat tijdstip uit te voeren werken, zullende zij evenwel hare, krachtens het in de eerste alinea verkregen recht, gelegde buizen en electrische geleidingen en al wat daarbij noodig is ook nâ dat tijdstip kunnen blijven gebruiken als daarvoor. Artikel 12. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor den duur van 25 jaren, te rekenen vanaf den 12en September 1935. Wanneer een der partijen deze overeenkotnst niet wenscht voort te zetten, nadat het bovenvermelde tijdvak van 25 jaren zal zijn verstreken, dan heeft zij daarvan minstens twee volie kalenderjaren vôôr die verstrijking aan de andere partij schriftelijk kennis te geven. Wordt die schriftelîjke kennisgeving niet gedaan, dan zal, na verloop van den termijn van vijf en twintig jaren hiervoren bedoeld, dsze overeenkomst stilzwijgend van kracht blijven en met een opzeggings- termijn van minstens twee volle kalenderjaren, steeds wederzijds opzegbaar zijn. Artikel 13. Bij beëindiging van deze overeenkomst, terwijl ook de waterlevering niet op grond van een nieuwe over- eenkomst wordt voortgezet, is Heemstede bevoegd binnen drie maanden na beëindiging te verlangen, dat de pompinstallatie met toebehooren en de pijpen van de transportleiding vanaf het pomplokaal inet toebe- hooren voor zoover liggande in het terrein dat eigendom is van Amsterdain geheel of ten deele worden weggenomen en te harer beschikking worden

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 23