3SHHBBBHBHH 10 27 Februaii 1936 9 gesteld. Heemstede is in dit geval verplicht de kosten van deze beschikbaarstelling aan Ainsterdam te ver- goeden, waaronder begrepen herstel van scliade, die deswege wordt aangericht aan de bezittingen van Amsterdam. Indien Heemstede van de voren omschreven bevoegd- heid geen gebruik gemaakt heeft, gaan de hierbij be- doelde voorwerpen, zonder eenige vergoeding in vollen eigendom aan Amsterdam over. Het pomplokaal is uitdrukkelijk van deze beschik- baarstelling uitgesloten en gaat in het in hoofde van dit artikel omschreven geval zonder meer in vollen eigendom aan Amsterdam over. Indien tusschen partijen verschil van gevoelen mocht cntstaan omtrent de uitkgging of de toepassirg dezer overeenkomst, zal door haar het advies worden inge- wonnen van een Commissie van drie leden, die als goede mannen naar bil 1 ijkheid zullen hebben te oor- deelen. leder der partijen zal één lid dezer Commissie benoemen de beide benoemde leden zullen in gemeen overleg het derde lid aanwijzen. Indien een parlij binnen vier weken, na daartoe door de andere partij schriftelijk te zijn uitgenoodigd, niet mocht zijn over- gegaan tot de benoeming van een lid der Commissie, zal de beroeming plaats hebben door den President der Arrondissementsrechtbank te Haarlem, op verzoek van laatstl e loelde partij. Indien de beide benoemde leden der Conmissie niet tot overeenstemming kunnen komen omtrent de aanwijzing van het derde lid, zai dit lid op verzoek van de benoemde leden of van één hunner, worden aangewezen door den President der Arrondissements-Rechtbank te Haarlem. Partijen verbinden zich, zonder beroep en onvoor- waardelijk te zullen gedragen naar het advies der Commissie, in welk advies zal worden bepaald naar welke verhouding de aan het uitbrengen daarvan ver- bonden kosten door partijen zullen worden gedragen. De kosten dezer overeenkomst worden gedragen door Heemstede. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Februari 1936. Artikel 14. Artikel 15. De Voorzitter, ■*W- 1KB

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 24