11 27 Februari 1936 7 dienst zijn getreden. In artikel 52 is de garantietoelage geregeld, geldende na 1 April a.s. Deze is eveneens ge- baseerd op eene verlaging met 5 Het komt ons voor dat de zeer sterke vermindering van inkomsten voor het personeel hiermede eenigermate wordt verzacht, waar- voor zeer zeker wel aanleiding aanwezig is. De verordening van 15 November 1934 behoort te worden ingetrokken, terwijl een nieuwe verordening kan worden vastgesteld, waarbij met bovenstaande rekening is te houden. Het ontwerp hiervoor bieden wij U hierbij aan. Wij deelen U nog mede, dat over een en ander door ons overleg is gepleegd met de Commissie van Overleg voor het Gemeentepersoneel, groep politiepersoneel. BRjkens het bij ons ingekomen advies waren zoowel de vertegenwoordigers der organisaties als die van het gemeentebestuur unaniem van meening, dat de in het Koninklijk Besluit genoemde salarissen voor onze ge- meente onaanvaardbaar zijn en dat daarbij in geen enkel opzicht rekening is gehouden met den duren levensstandaard en vooral met de hooge huishuren in deze gemeente. Laatstgenoemde vertegenwoordigers waren van oordeel, dat de regeling van de salarissen voor het personeel aan Uw college behoort te worden overgelaten en dat U niet de verantwoording op U mag nemen om de salarissen in zoo sterke nrate te verlagen als de Minister wil. De overige wijzigingen ondervonden bij de Commissie geen bezwaar. Dit advies heeft echter geen wijziging gebracht in ons standpunt. Wij blijven, op grond van de door ons aan- gegeven overweging, van oordeel dat het wenschelijk is aan de aanmaning gevolg te geven en geven U dan ook in overweging over te gaan tot de vaststelling van de ontwerp-verordening, welke wij U hierbij aanbieden. Heemstede, 19 Februari 1936. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 32