11 27 Februari 1936 2 b. Nederlander zijn en voldoen aan de eisehen van bekwaamheid en in het bezit zijn van diploma's welke de Burgemeester noodig acht; c. voor de te vervullen betrekking lichamelijk geschikt bevonden worden door den daarvoor aangewezen ge- meente-geneesheer. De kosten van het geneeskundig onderzoek en zoo noodig de reis- en verblijfkosten komen ten laste der gemeente. 2. Kan de betrokkene zich met het resultaat van het geneeskundig onderzoek hiervoren genoemd, niet ver- eenigen, dan kan hij herkeuring aanvragen. Deze aanvrage moet binnen 8 dagen na ontvangst der schriftelijke mededeeling van den uitslag van dat: onderzoek bij den Burgemeester worden ingediend. De herkeuring geschiedt door een Commissie, be- staande uit den geneeskundige, die het eerste onderzoek verrichtte, één door den ambtenaar en één. door den Burgemeester aan te wijzen geneeskundige. De Commissie geeft naar aanleiding van haar onder- zoek een verklaring af omtrent het al of niet geschikt zijn van den onderzochte voor zijn betrekking. Indien de uitslag van de herkeuring overeenkomt met die va»n. het eerste onderzoek, zal de betrokkene een bedrag van 5.ten behoeve der gemaakte kosten hebben te betalen, tenzij de Burgemeester hiertoe geen redenen aanwezig acht. 3. Van de leeftijdsgrenzen, bedoeld in het eerste lid, sub a, of van het geneeskundig advies, bedoeld in het eerste lid, sub c, kan worden afgeweken ten aanzien van dengene, die reeds als ambtenaar van politie werkzaam is. Het inwinnen van dit geneeskundig advies kan achter- wege worden gelaten, indien aan de vaste aanstelling een tijdelijk dîenstverband onmiddellijk is voorafgegaan. De leeftijdsgrenzen onder a genoemd zijn niet van toe- passing op den rang, genoemd in artikel 1 onder letter d. Bezoldiging. Artikel 3. 1. De jaarwedden zullen bedragen: a. voor den inspecteur van politie /3200./3900:J> b. voor een hoofdagent van politie 2000.2250 c. voor een agent van politie le kl. 1600.1900,-/7 d. voor een agent van politie 2e kl. 1-500.1800.— e. voor een kantoorbed. b/d politic 900.1500.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 35